KONST / Litografier / Färglitografi 12433211
nr 1243 3211
Fernandez Arman
(1928-2005), Frankrike
Färglitografi, Signerad, numrerad 104/200, bladets mått: 70x50 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 25 mars 2019
kl 20:36:01
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
6
1.200 kr
1.200 kr
6
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
6
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
6
1.700 kr
1.800 kr
6
1.900 kr
2.000 kr
6
Fernandez Arman
Läs mer om Fernandez Arman